Bialscy przedsiębiorcy ze Złotymi Krzyżami Zasługi

Bialscy przedsiębiorcy ze Złotymi Krzyżami Zasługi
fot. archiwum

SUKCESY Eugeniusz Izdebski, prezes zarządu Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Budomex Sp. z o.o., oraz Edward Tomaszuk z firmy EdWood odebrali w sobotę 25 czerwca prezydenckie odznaczenia. Gala, która zgromadziła wielu przedsiębiorców z całej Polski, odbyła się w Białymstoku.

Galę w Operze i Filharmonii Podlaskiej zorganizowano z okazji obchodów 3. Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorcy oraz w ramach dorocznego, 16. już Koncertu Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku. Przed galą odbyło się też 32. posiedzenie Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców, poświęcone kształceniu dualnemu.

Prestiżowe, trzydniowe wydarzenie, w którym wzięli udział najlepsi przedsiębiorcy w kraju, reprezentujący przeróżne branże, było świetną okazją do wręczenia odznaczeń Prezydenta RP Andrzeja Dudy (w jego imieniu dokonał tego minister Andrzej Dera). Edward Tomaszuk w firmy EdWood oraz Eugeniusz Izdebski, prezes zarządu Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Budomex, zostali nagrodzeni Złotymi Krzyżami Zasługi.

Podczas gali nagrodę odebrał również Władysław Grochowski, prezes zarządu Grupy Arche – największej sieci hoteli w Polsce. Jeden z hoteli – Zamek Biskupi – mieści się w Janowie Podlaskim. Grochowski otrzymał Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski.

Więcej o nagrodzonych oraz ich działalności napiszemy w kolejnym wydaniu „Podlasianina”.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: