Bialscy artyści razem dla WOŚP

Bialscy artyści razem dla WOŚP
fot. organizatorzy

BIAŁA PODLASKA Zbliżający się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie inny niż zwykle, dlatego też inne są pomysły na pozyskanie jak najwięcej pieniędzy na konto fundacji Jurka Owsiaka.

Wśród licznych akcji online pojawiła się również ta, w której grono najpopularniejszych głosów w regionie licytuje wyjątkowy koncert. Przedmiotem aukcji jest pełnowymiarowy, walentynkowy koncert online, którego głównym dyrektorem artystycznym może zostać zwycięzca aukcji. 15 artystów jest gotowych zaśpiewać zaproponowane przez zwycięzcę utwory i zadedykować je w wyjątkowy sposób drugiej połówce, tak by te walentynki były jedyne i niepowtarzalne. – To nietypowa i jednorazowa oferta, ale przecież cel jest szczytny, a my kochamy muzykę – argumentuje Damian Trzpil, pomysłodawca aukcji.

Link do licytacji możecie znaleźć na oficjalnym profilu WOŚP Biała Podlaska na Facebooku oraz tutaj:

https://allegro.pl/oferta/walentynkowy-koncert-od-bialskich-artystow-10141610373?fbclid=IwAR37xR3cUG3xplx3neYKvLVOS0AduTrRNsqFDRCYL3Lh0kF338ZNpV5UG2Q

Wśród artystów zaangażowanych w projekt jest m.in. Sylwia Zawiślak, Bartek Peszuk, Adrian Litewka, Natalia Marczuk, Zuzia Janik, Paulina Banaszak i Marta Książak.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: