Biała Podlaska: W mieście są gotowe trzy Strefy Kibica!

Biała Podlaska: W mieście są gotowe trzy Strefy Kibica!

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej przyciągają przed telewizory nie tylko kibiców, ale i tych, którzy po prostu chcą pokibicować naszej reprezentacji. Sprawdziliśmy gdzie, oprócz domowego zacisza, będzie to możliwe.

Rzecznik prezydenta Białej Podlaskiej, zapytany o strefę kibica organizowaną przez miasto, odpowiedział, że ... takowa nie jest przewidziana. Nie poinformował jednak o powodach tej decyzji. Warto wspomnieć, że miasto zupełnie nie rezygnuje z wydarzeń plenerowych. Planowane jest bowiem kino letnie w parku Radziwiłłowskim, na stronie miasta można było wybierać filmy, które zostaną wyświetlone.

Gdzie zatem będzie można obejrzeć mecze polskiej reprezentacji oraz inne podczas rozpoczętych niedawno mistrzostw? Na swoim profilu piwiarnia Warka zapowiada wielkie kibicowanie. Jest to jeden z trzech lokali w mieście, który mają oficjalną licencję TVP na transmitowanie meczów w swoim lokalu. W rozmowie z "Podlasiakiem" właściciel lokalu zapowiada specjalne promocje dla klientów. A jak z oglądaniem? – Kibicowanie będzie wewnątrz i na zewnątrz. Wcześniej, gdy mecze odbywały się w wieczornych porach, to na zewnątrz puszczaliśmy mecz z rzutnika. Teraz, gdy rozgrywane są także w godzinach popołudniowych, mamy dwa telewizory, 50- i 65-calowe – zapowiada Romaniuk. I dodaje, że rezerwacje na mecz reprezentacji Polski przyjmowano już dwa tygodnie wcześniej.

Kumulacji kibiców spodziewa się również Dariusz Osiak z restauracji i browaru Osjann. Również przyznaje, że ma sporo rezerwacji na mecze polskiej reprezentacji. – Do tej pory najwięcej kibiców przyciągnął mecz Hiszpania-Portugalia – przyznaje. I zapowiada promocje dla kibiców planujących kibicowanie w jego lokalach.

Specjalnie na okazję zbliżających się Mistrzostw Świata otwarty został ogródek lokalu Dla Przyjaciół – Diana. Choć polska reprezentacja nie wyszła jeszcze na boisko, właściciel Arkadiusz Ładniak zdradził "Podlasiakowi", że były już mecze, na których strefa kibica była pełna. Podobnie jak w Osjanie, najwięcej kibiców przybyło na mecz Hiszpania-Portugalia. – Rezerwacja miejsc na mecze odbywa się telefonicznie – wyjaśnia.

Kiedy gramy?

Najbliższe mecze polskiej reprezentacji:

Polska-Senegal, 19 czerwca, godz. 17

Polska-Kolumbia, 24 czerwca, godz. 20

Polska-Japonia, 28 czerwca, godz. 16

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy