Biała Podlaska: Pijana matka wiozła dzieci do przedszkola

Biała Podlaska: Pijana matka wiozła dzieci do przedszkola

Niemal promil alkoholu miała w organizmie 31-latka, która w takim stanie przewoziła dwoje dzieci do przedszkola. Kobieta nie posiadała również dokumentów niezbędnych podczas kontroli.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano przy ulicy Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Podczas prowadzonej na drogach tego dnia akcji „Trzeźwość” policjanci bialskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej osobową skodę. Za kierownicą auta siedziała 31-letnia mieszkanka miasta, a w aucie oprócz niej jechało dwoje dzieci.

- Kiedy policjanci sprawdzili jej stan trzeźwości okazało się, że 31-latka znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało niemal promil alkoholu w jej organizmie. Kobieta nie posiadała również dokumentów niezbędnych podczas kontroli. Na domiar złego w takim stanie przewoziła dwoje kilkuletnich dzieci - informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Kobieta tłumaczyła policjantom, że odwoziła dzieci do przedszkola. Maluchy trafiły pod opiekę dziadków, natomiast kobieta za swe czyny odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: