Bezpłatne badania Strefa na Zdrowie w Białej Podlaskiej

Bezpłatne badania Strefa na Zdrowie w Białej Podlaskiej

W ramach Jarmarku Michałowego w Białej Podlaskiej na Placu Wolności 28 września w godz. 10 – 18 odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, endokrynologiczne, pulmonologiczne i okulistyczne. Mieszkańcy Białej Podlaskiej i okolic będą mogli skorzystać z jak dotąd najszerszej oferty bezpłatnych badań w Polsce. Organizatorem akcji jest firma Polpharma.

W ramach Strefy na Zdrowie będzie można wykonać następujące bezpłatne badania i konsultacje:

  1. Badania kardiologiczne: badanie cholesterolu, glukozy, badanie wieku serca oraz konsultacje kardiologiczne

  2. Badania endokrynologiczne: badanie TSH, konsultacje endokrynologiczne

  3. Badania pulmonologiczne: badanie spirometryczne, konsultacje pulmonologa

  4. Badania okulistyczne: badania przesiewowe w kierunku jaskry: pomiar ciśnienia w gałce ocznej i badanie dna oka, konsultacje okulistyczne

Ideą akcji Strefa na Zdrowie jest ułatwienie dostępu do badań, porad lekarskich i edukacji zdrowotnej pacjentom w wieku powyżej 40 r. ż. To także odpowiedź na długi czas oczekiwania w Polsce na wizytę u specjalisty.

Na zainteresowanych czekać będą specjaliści, którzy przeprowadzą wywiad, sprawdzą stan zdrowia oraz podpowiedzą jak o nie dbać. Każdy pacjent oprócz badania otrzyma fachową poradę lekarza specjalisty oraz ewentualne wskazania do dalszego leczenia.

Aby skorzystać z badań i porady specjalisty nie jest wymagane skierowanie.

Dodatkową atrakcją będą prowadzone przez lekarzy pogadanki na temat zawału serca, cukrzycy i stanu przedcukrzycowego, POCHP oraz jaskry.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: