Awantura w hotelu

Awantura w hotelu

BIAŁA PODLASKA Za posiadanie środków odurzających oraz naruszenie miru domowego odpowie 25-letni obywatel Białorusi. Mężczyzna nie chciał opuścić hotelu, w którym przebywał. Dodatkowo policjanci znaleźli przy nim narkotyki.

W niedzielne popołudnie dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące awanturującego się w jednym z hoteli mężczyzny. Z relacji zgłaszającej wynikało, że były już lokator chce pozostać w obiekcie, nie płacąc jednak za pobyt. Pomimo próśb, mężczyzna nie chciał opuścić hotelu. Obsługa hotelu wezwała policję.
– Początkowo mężczyzna nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy oraz używał słów wulgarnych. Awanturnik trafił do bialskiej komendy. Okazało się, że jest to 25-letni obywatel Białorusi – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.
Dodatkowo w rzeczach osobistych mężczyzny mundurowi ujawnili woreczek z białą substancją. Okazało się, że to amfetamina. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia kilkudziesięciu porcji tego narkotyku.
Wczoraj 25-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie też za popełnione wykroczenia.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy