Atrakcje przedświąteczne na jarmarku

Atrakcje przedświąteczne na jarmarku
fot. Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach
GMINA ŁOMAZY W niedzielę, 10 kwietnia, w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Łomazach odbył się I Kiermasz Wielkanocny. Obfitował on w mnóstwo pysznych wypieków oraz wyjątkowych, ręcznie robionych dekoracji pochodzących od lokalnych twórców.
Nie mogło się oczywiście obyć bez wielkanocnych zajączków, kurczaczków i baranków pod przeróżną postacią. Nie zabrakło także świątecznych stroików, szydełkowych serwetek i obrusów, czy też drewnianych, małych dzieł sztuki. Pyszności takie jak np. mazurki, babki piaskowe, serniki, czekoladowe bloki i wielkanocne muffinki również były wczoraj na wyciągnięcie ręki.
Co więcej, oprócz przeróżnych ozdób i ciast, można było także zakupić coś dla naszych czworonożnych przyjaciół, by sprawić im wielkanocny prezent. Do wyboru były m.in. kolorowe smycze i obroże. Możemy śmiało stwierdzić, że różnorodność oraz oryginalność – to dobre określenia na wyroby, które podczas kiermaszu mogli podziwiać i zakupić mieszkańcy gminy Łomazy oraz ich goście.
Wystawiającymi swoje wielkanocne stoiska byli m.in. Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Dubowie, Marian Demczuk, Sylwia Charycka, Mirosława Jaśkiewicz, Janina Gryczko i Katarzyna Stolarczyk.
Organizatorami Kiermaszu Wielkanocnego byli: Wójt Gminy Łomazy, Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach i Zespół Placówek Oświatowych w Łomazach.
(GALERIA)
fot. Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: