Anna Siedlecka zaprezentuje swoją debiutancką książkę

Anna Siedlecka zaprezentuje swoją debiutancką książkę

Spotkanie autorskie z bialczanką Anną Siedlecką, promujące jej debiutancką książkę „Z okruchów nadziei”, odbędzie się w piątek 23 lutego, w dziale wiedzy o regionie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Warszawskiej 12a w Białej Podlaskiej. Początek o godzinie 18.

Anna Siedlecka ukończyła filologię rosyjską w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Białej Podlaskiej (dziś Akademia Bialska) oraz studia uzupełniające na tym samym kierunku na Uniwersytecie Rzeszowskim. Na co dzień pracuje w Akademii Bialskiej, w sekcji praktyk studenckich i biurze karier.

– Z ogromną radością i dumą pragniemy serdecznie pogratulować pracownicy naszej uczelni, Annie Siedleckiej, wydania pierwszej książki. To niewątpliwie wyjątkowy moment, pełen trudu, pasji i determinacji, który zapewne otwiera nowy rozdział w literackiej podróży – informowała w styczniu Jowita Grochowiec, dyrektor gabinetu rektora, rzecznik prasowy Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II.

Książka „Z okruchów nadziei” mówi o relacji między kobietą a mężczyzną oraz matką a córką. Opowiada o sile, którą każda kobieta ma w sobie, ale często o niej zapomina. To podróż w głąb samej siebie oraz podróż w góry. To historia Lidki, która pewnego dnia traci wszystko. Jeśli jesteście ciekawi jej losów, zapraszamy na spotkanie autorskie w bibliotece.

Książka ukazała się w lutym nakładem wydawnictwa Lucky.

Na spotkanie zapraszają prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej.

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy