52-latek ukrywał się przed policją, wpadł koło Warszawy

52-latek ukrywał się przed policją, wpadł koło Warszawy
fot. archiwum

BIAŁA PODLASKA Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali 52-latka poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności, zrywając wszelkie kontakty i ukrywając się przed organami ścigania. Praca kryminalnych doprowadziła do ustalenia miejsca jego pobytu na terenie powiatu warszawskiego zachodniego.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób bialskiej komendy, ustalili miejsce pobytu 52-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym za oszustwo. Mężczyzna chcąc uniknąć wymierzonej kary ukrywał się przed organami ścigania od września ubiegłego roku, zerwał też wszelkie kontakty.

Funkcjonariusze ustalili, gdzie przebywa 52-latek. W trakcie działań bialskich policjantów aktywnie wspierali również funkcjonariusze z Biura Kryminalnego KGP.

Mężczyzna został zatrzymany w miejscu swojego obecnego zamieszkania, na terenie powiatu warszawskiego zachodniego. Był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów, gdyż nie spodziewał się, że wpadną na jego trop.  52-latek 9 marca trafił do zakładu karnego.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: