17-latek z mefedronem w kieszeni

17-latek z mefedronem w kieszeni
fot. archiwum

BIAŁA PODLASKA Za posiadanie substancji psychotropowych odpowie 17-latek zatrzymany przez bialskich kryminalnych na terenie miasta. W kieszeni miał mefedron, który wystarczyłaby do sporządzenia około 150 porcji dealerskich tego narkotyku.

W miniony weekend bialscy kryminalni uzyskali informację, z której wynikało, że 17-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, który przebywa w rejonie centrum miasta może posiadać przy sobie substancję psychotropową. Funkcjonariusze zatrzymali nastolatka potwierdzając te informacje.

W trakcie prowadzonych czynności, w kieszeni kurtki nastolatka ujawnili woreczek z krystaliczną substancją. Po przeprowadzeniu wstępnego badania funkcjonariusze potwierdzili, że jest to mefedron.

Zabezpieczone środki wystarczyłyby do sporządzenia około 150 porcji dealerskich tego narkotyków. 17-latek został zatrzymany do wyjaśnienia.

Usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za popełniony czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: