17-latek z amfetaminą na ulicy. Złamał zasady bezpieczeństwa

17-latek z amfetaminą na ulicy. Złamał zasady bezpieczeństwa

BIAŁA PODLASKA Za posiadanie środków psychotropowych i naruszenie zasad bezpieczeństwa związanych z epidemią odpowie 17-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W chwili zatrzymania w kieszeni miał woreczki z amfetaminą.

W miniony czwartek przed godz. 18.00 dyżurny bialskiej komendy został poinformowany o grupie młodych mężczyzn, którzy przemieszczają się ulicami Białej Podlaskiej, nie stosując się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa.
– Na ul. Parkowej policjanci zauważyli grupę mężczyzn. Jeden z nich, na widok nadjeżdżającego radiowozu próbować uciec. Policjanci ujawnili w kieszeni 17-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej dwa woreczki z zawartością białego proszku. Po wykonaniu wstępnego badania potwierdzili, że zabezpieczona substancja to amfetamina – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.
Dodatkowo 17-latek był nietrzeźwy, miał blisko 2 promile. Nastolatek został zatrzymany do wyjaśnienia
Został też ukarany mandatem karnym za naruszenie przepisów w związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia. Jak informuje rzecznik bialskiej Policji tego dnia bialscy funkcjonariusze wystawili w sumie 7 mandatów karnych.

 

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: