Znalazła torebkę z pieniędzmi. Policja szuka właścicielki

Znalazła torebkę z pieniędzmi. Policja szuka właścicielki

BIAŁA PODLASKA Bialscy policjanci poszukują właścicielki torebki pozostawionej w jednym z lokali na terenie miasta. Wewnątrz znajdowało się kilka tysięcy złotych, nie było tam jednak dokumentów, które potwierdziłyby do kogo należy. Zgubę przyniosła mundurowym pracownica lokalu.

Pod koniec ubiegłego miesiąca do bialskiej komendy zgłosiła się pracownica jednego z lokali gastronomicznych. Podczas sprzątania restauracji znalazła torebkę, a w niej kilka tysięcy złotych. Nie było tam jednak dokumentów, które potwierdziłyby tożsamość właścicielki. Podjęte przez personel próby odnalezienia właścicielki zguby zakończyły się niepowodzeniem.

– Teraz właścicielki torebki szukają bialscy policjanci. Zwracamy się również z apelem do wszystkich osób posiadających informację w tej sprawie o kontakt z bialska komendą pod numerem telefonu 47 814 13 23 lub 112 – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej policji w Białej Podlaskiej.

Policjanci dziękują znalazcy za godną naśladowania obywatelską postawę. Często osoby, które przynoszą znalezione przedmioty do komendy czy komisariatu chcą pozostać anonimowe, nie licząc na żadne gratyfikacje, ze strony właścicieli.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: