Zmuszali kobietę do prostytucji

Zmuszali kobietę do prostytucji
BIAŁA PODLASKA Policja zatrzymała 30-latkę oraz jej 33-letniego partnera, podejrzanych o nakłanianie młodej kobiety do prostytucji. Para zamieściła na portalu internetowym ogłoszenia erotyczne oraz korespondowała z klientami, ustalając szczegóły spotkań. Podejrzani są również o czerpanie korzyści majątkowej z tego procederu.
Do spotkań dochodziło w lutym i marcu. – W miniony weekend bialscy kryminalni zatrzymali podejrzanych.
Zarówno 30-latka jak też jej 33-letni partner podejrzani są o nakłanianie do nierządu młodej kobiety – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.
Dodatkowo kryminalni, wykonując czynności w tej sprawie, ujawnili marihuanę oraz znaczne ilości amfetaminy, które ukryte były w piwnicy jednego z bloków. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 100 porcji narkotyków. O posiadanie tych środków podejrzany jest 33-latek. Mężczyzna odpowie również za naruszenie nietykalności cielesnej pokrzywdzonej oraz stosowanie przemocy wobec partnera pokrzywdzonej. Część zarzutów 33-latek usłyszał w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę za podobne przestępstwa. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec obydwojga środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.
(mp)

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: