Zmiana prezesa w ZGL

Zmiana prezesa w ZGL

BIAŁA PODLASKA Nastąpiła zmiana prezesa Zakładu Gospodarki Lokalowej. Bernadetę Puczkę na tym stanowisku zastąpi Wojciech Chilewicz, były menadżer bialskich hoteli.

 

Rada nadzorcza odbyła się w miniony poniedziałek, 28 stycznia. Członkowie rady nadzorczej zdecydowali o odwołaniu obecnej prezes Bernadety Puczki, która spółką zarządzała od listopada 2015 roku, wcześniej związana była zatrudniona w lokalnych firmach handlowych i teleinformatycznych, a przed objęciem funkcji prezesa zatrudniona w ZGL, gdzie była odpowiadała za nadzór nad miejską siecią internetową.

Nowy prezes ZGL to Wojciech Chilewicz, do niedawna menadżer jednego z bialskich hoteli, społecznik i członek rady rodziców w Szkole Podstawowej nr 3. Startował do Rady Miasta z ramienia Koalicji Obywatelskiej w okręgu nr 3, jednak nie otrzymał mandatu.

Jakie zadania stawia przed sobą nowy prezes ZGL? Przede wszystkim chce dogłębnie poznać sytuację finansową spółki i jej zasób. - Na tej podstawie będę mógł planować kolejne kroki. Na pewno będzie to polepszanie w dalszym ciągu dobrostanu mieszkań komunalnych, lokali komunalnych, ale też lokali użytkowych. Przyjdzie czas na inwestycje w mieście i na inne działania, by ta spółka dobrze funkcjonowała - komentuje dla "Podlasiaka" nowy prezes spółki.

Chilewicz zapowiada ewolucję, a nie rewolucję.

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: