Zmarł Jan Bajkowski, były wicestarosta bialski i szef powiatowych struktur SLD

Zmarł Jan Bajkowski, były wicestarosta bialski i szef powiatowych struktur SLD

REGION Po długiej chorobie zmarł Jan Bajkowski, wieloletni szef struktur powiatowych Sojuszu Lewicy Demokratycznej i były wicestarosta bialski.

Jan Bajkowski miał 59 lat. Urodził się 26 marca 1959 roku w Kopytniku w gminie Łomazy. Wieloletni radny powiatu bialskiego, od listopada 2002 roku do marca 2016 piastował stanowisko wicestarosty bialskiego, był również szefem powiatowych struktur SLD.

- To jest bardzo smutna wiadomość, ogromna strata dla rodziny , znajomych, współpracowników i całego społeczeństwa lokalnego. Był zawsze tam gdzie byli ludzie, występował w obronie ich spraw. Pomimo wysokiej pozycji jaką swojego czasu posiadało SLD w polskiej polityce, nigdy nie pretendował do stanowiska na wysokich szczeblach. Jan był oddany wszystkim potrzebującym i tej idei, o którą walczył. Na pewno nie będzie już takiego drugiego Janka. Wszystkim nam będzie go bardzo brakowało - mówi Riad Haidar, przewodniczący miejskich struktur SLD.

Pożegnanie Jana Bajkowskiego odbędzie się w piątek, 4 maja o godzinie 11 w zakładzie pogrzebowym Hades. Nabożeństwo żałobne zostanie oprawione w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białej Podlaskiej, a pogrzeb na cmentarzu komunalnym.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy