Zimowe pływanie wyłącznie na Międzyrzeckich Jeziorkach

Zimowe pływanie wyłącznie na Międzyrzeckich Jeziorkach

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od I Pucharu ARUA CUP 2020/2021, cyklu organizowanego przez Fundację ARUA sportowego zimowego pływania.

Pierwsze zawody pod patronatem prezydenta Michała Litwiniuka, sponsorowane przez firmę Petrodom, odbędą się 14 listopada nie, jak planowano, na odkrytej pływalni Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej (obiekty uczelni zostały zamknięte ze względu na pandemię), lecz na Międzyrzeckich Jeziorkach w Międzyrzecu Podlaskim. Tam też dzień później pływacy będą rywalizowali w drugich zawodach, tym razem pod patronatem burmistrza Zbigniewa Kota i przy wsparciu firmy Dr Gerard.
Pływacy ścigać się będą na sześciu dystansach – na 25 m st. dowolnym, klasycznym i delfinem, na 50 m, 100 m i 200 m st. dowolnym i klasycznym oraz na 400 m, na którym to dystansie zwycięzcy otrzymają w sobotę puchary prezydenta Litwiniuka a w niedzielę – burmistrza Kota, i 1000 m st. dowolnym. Przewidziane jest także ściganie sztafet mieszanych 4 x 25 m.
Zapisów dokonywać można na stronie arua.pl, najpóźniej 5 listopada. Udział w zawodach jest płatny i wynosi 50 zł za pierwszy start oraz 40 zł za następny. Wyższe są opłaty za dłuższe dystanse – 60 zł za start na 400 m oraz 90 zł – na 1000 m. W przypadku sztafety drużyna musi zapłacić 80 zł.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy