Zieleń z bogatą ofertą chryzantem i zniczy

Zieleń z bogatą ofertą chryzantem i zniczy

BIAŁA PODLASKA Zbliża się 1 i 2 listopada, a więc dni, w których odwiedzamy cmentarze, wyrażając w ten sposób pamięć o bliskich zmarłych. Spółka miejska Zieleń ma w swojej ofercie m.in. chryzantemy i stroiki.

Chryzantemy to popularny jesienny kwiat, który kojarzony jest ze Świętem Zmarłych. Dlatego w tygodniu poprzedzającym 1 i 2 listopada mieszkańcy poszukują tych kwiatów i ozdabiają nimi groby swoich zmarłych. Szeroki wybór chryzantem w różnych kolorach dostępny jest w siedzibie Zieleni przy ul. Brzeskiej 109.

Jednak to nie wszystko, bo znajdziemy tam także sporą ofertę zniczy, wiązanek oraz stroików, które idealnie sprawdzą się w chłodniejsze dni. Na miejscu wykwalifikowani pracownicy doradzą w wyborze odpowiednich kwiatów, przedstawią ofertę i pomogą nie tylko w wyborze kwiatów i akcesorów związanych ze zbliżającym się Świętem Zmarłych.

Jesienną ofertę uzupełniają bowiem także ozdobne trawy, drzewka oraz wrzosy. Zakład Produkcyjno-Handlowy „Zieleń” Spółka z o.o. zaprasza także do szerokiej współpracy w zakresie projektowania, realizacji i pielęgnacji terenów zieleni.

Siedziba Zieleni jest czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7-18 oraz w soboty w godz. 7-15. Kontakt pod nr. tel: 83 343 26 67 oraz mailowo: sklep@zielenbp.pl.

* Materiał promocyjny

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy