Zbliża się finał Szlachetnej Paczki

Zbliża się finał Szlachetnej Paczki

BIAŁA PODLASKA Jak co roku, dużą aktywność  w naszym regionie przejawia Szlachetna Paczka. Już w sobotę rozpocznie się Weekend Cudów, który będzie podsumowaniem całorocznej działalności ludzi o wielkich sercach.

Od soboty 12 grudnia do końca niedzieli 13 grudnia wolontariusze będą rozwozić paczki osobom najbardziej potrzebującym. Prezenty przygotowywali darczyńcy z całej Polski. Finał akcji odbędzie się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica. Wciąż można się do niej przyłączyć i wesprzeć wybraną rodzinę. Wystarczy jedynie wejść na stronę szlachetnapaczka.pl i wybrać, komu chcemy pomóc. Mile widziane są nawet tak drobne upominki jak, np. ciepły koc, ubrania lub środki czystości. Można też dokonywać wpłat na konto organizacji lub wesprzeć Akademię Przyszłości, która wspiera dzieci o niskiej samoocenie.

Tegoroczny Weekend Cudów będzie wyjątkowy z kilku względów. Warto podkreślić fakt, że to już dwudziesta odsłona tej akcji charytatywnej, a łącznie wsparto tysiące rodzin. W tym roku proces przyznawania prezentów jest zdecydowanie inny, bo wciąż zmagamy się z pandemią koronawirusa. Darczyńcy byli zmuszeni przesyłać swoje upominki głównie online, a ich dostarczanie również będzie zorganizowane zgodnie z panującymi zasadami sanitarnymi.

Warto pomagać, więc zachęcamy do wsparcia Szlachetnej Paczki. Weekend Cudów będzie można zobaczyć na własne oczy. IV LO będzie otwarte w sobotę w godzinach 9.00-18.00 oraz niedzielę od 10.00 do 17.00.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy