Zbił szybkę w aucie, bo ... był pijany i zdenerwowany

Zbił szybkę w aucie, bo ... był pijany i zdenerwowany
fot. KMP w Białej Podlaskiej

BIAŁA PODLASKA Bialscy policjanci zatrzymali 33-latka podejrzanego o uszkodzenie szyby w osobowym BMW. Do zdarzenia doszło w miniony weekend na terenie Białej Podlaskiej.

fragment samochodu marki BMW z widoczną wybitą dziurą w tylnej szybie autaW minioną niedzielę dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące uszkodzenia zaparkowanego przy ulicy Terebelskiej samochodu osobowego marki BMW. – Z relacji zgłaszającej wynikało, że zaparkowany samochód pozostawiła dzień wcześniej. Następnego dnia zauważyła, że nieznany sprawca uszkodził tylną szybę jej auta. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzoną na kwotę około 1,5 tysiąca złotych – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik bialskiej jednostki policji.

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy. Wandal został zatrzymany. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o udział w sprawie. Okazało się, że to 33-latek z Białej Podlaskiej mieszkający obecnie za granicą. Mężczyzna przyjechał odwiedzić swoją rodzinę. 33-latek zatrzymany został do wyjaśnienia.  – W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami przyznał, że uderzył pięścią w szybę przypadkowego auta. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym alkoholem oraz zdenerwowaniem – mówi rzecznik.

Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: