Zbierali na Wspólny Świat

Zbierali na Wspólny Świat

BIAŁA PODLASKA Z inicjatywy rodziców dzieci będących pod opieką Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży i Dzieciom Autystycznym oraz Młodzieży i Dzieciom o Pokrewnych zaburzeniach Wspólny Świat z Białej Podlaskiej w niedzielę odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz Stowarzyszenia. Cały dochód ze sprzedaży właściciele Bar Kebabu – Ewelina Krekora wraz z  Ireneuszem Olesiejukiem przeznaczyli na ten szczytny cel.

Nie zabrakło również innych osób, które od wielu miesięcy wspierają Wspólny Świat, biorąc udział w licznych licytacjach. Przykładem m.in. klub Bialscy Motocykliści, który oferował wysoką dawkę adrenaliny, proponując przejażdżki swoimi rumakami, czy Katarzyna Chomko z najsłodszą watą cukrową na świecie. Pomóc Wspólnemu Światowi można było również kupując magnesy na lodówkę, wykonane przez terapeutów i nauczycieli ze Stowarzyszenia.

W sumie zebrano 10 364,49 zł. W imieniu wszystkich podopiecznych, kadry i dyrekcji Stowarzyszenia serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc, wielkie serce i wsparcie.

(mt)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: