Zatrzymani sprawcy trzech kradzieży. To dwaj młodzi bialczanie

Zatrzymani sprawcy trzech kradzieży. To dwaj młodzi bialczanie

Bialscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawców, którzy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy na terenie miasta okradli trzy samochody. W piątek 14 września 19-latek i 21-latek usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Łupem złodziei padły pieniądze, sprzęt wędkarski, okulary przeciwsłoneczne i nóż wielofunkcyjny. Pokrzywdzeni oszacowali poniesione straty na kwotę 13 tysięcy złotych. Zgłoszenie o kradzieży bialska komenda przyjęła w ubiegłą środę. Nad sprawą zaczęli pracować policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Bardzo szybko wytypowali dwóch mężczyzn mogących mieć związek z kradzieżami. Krótko po tym doszło do zatrzymania dwóch mieszkańców Białej Podlaskiej: 21-latka i 19-latka.

Kryminalnym udało się także ustalić, że zatrzymani w sierpniu tego roku okradli jeszcze jeden niezamknięty samochód, w tym przypadku zaparkowany na ulicy. Ukradli z niego pieniądze w polskiej
i zagranicznej walucie.

W piątek mężczyźni usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Policjanci pracują nad odzyskaniem utraconego mienia.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: