Z imprezy sylwestrowej na porodówkę

Z imprezy sylwestrowej na porodówkę

Mała Marcelinka jest pierwszym dzieckiem urodzonym w nowym roku bialskim szpitalu

Marcelina pierwszym noworodkiem w 2020 roku

BIAŁA PODLASKA Pierwsze dziecko, które przyszło na świat w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w nowym 2020 roku, to Marcelina Sucharzewska. Na małą bialczankę w domu czekają dwie siostry, a rodzice nie kryją dumy.

Iwona i Marcin Sucharzewscy z Białej Podlaskiej przywitali na świecie swoją trzecią córeczkę 1 stycznia po godzinie 8. Dziewczynka ważyła 2800 g. Poród przebiegł szybko a mama i córka czują się dobrze.

– Termin porodu miałam na 15 stycznia, więc to była niespodzianka. Spędzaliśmy noc sylwestrową w domu, zdrzemnęłam się i o godzinie piątej się zaczęło, pojechałam do szpitala – wspomina pani Iwona. Poród poszedł dość sprawnie, bo trzy godziny później mała Marcelinka była już na świecie. I to jako pierwsze dziecko urodzone w tym roku w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym. Kolejne, Julka, urodziło się po godz. 11.

Mama i córka mają się dobrze. Jeszcze podczas pobytu w szpitalu odwiedziły je siostry maleństwa: 9-letnia Oliwia i 7-letnia Natalia. – Na razie są bardzo zadowolone. Zobaczymy, jak będzie później – uśmiecha się bialczanka, bardzo szczęśliwa z narodzin dziecka.

Justyna Dragan

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: