Wystawa poplenerowa w BCK

Wystawa poplenerowa w BCK

KULTURA Międzynarodowe Plenery Fotograficzne „Podlaski Przełom Bugu”, organizowane od 25 lat, należą do najważniejszych i najstarszych imprez tego typu w kraju. Plener odbył się w dniach 13-18 września 2020 roku i wzięło w nim udział 37 fotografów z Polski, Białorusi i Niemiec. Już niedługo można będzie obejrzeć jej efekty.

Współorganizatorami pleneru byli:  Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach,  Bialskie Centrum Kultury w Białej Podlaskiej, Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych oraz Fotoklub Rzeczpospolitej Polskiej – Stowarzyszenie Twórców.

Na wystawie można podziwiać: pejzaże nadbużańskie oraz wioski, gdzie ciągle jeszcze przeważa tradycyjna zabudowa drewniana, roślinność, duchowość pogranicza jak i portrety ludzi tam mieszkających.

Wystawę oglądać można od 5 marca do 30 kwietnia w Galerii 1 Piętro Strefa Sztuki w Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przy ul. Warszawskiej 11 w Białej Podlaskiej w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.

Wystawa online do zobaczenia na YouTube Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy