Wyprawka na dobry początek roku szkolnego

Wyprawka na dobry początek roku szkolnego

MIĘDZYRZEC PODLASKI Organizacja ,,Podaj Dziecku Pomocną Dłoń’’ z Międzyrzeca Podlaskiego, po raz kolejny z okazji powrotu uczniów do szkół, przygotowała swoim podopiecznym paczki z artykułami szkolnymi.

Dzięki hojności sponsorów Organizacja pozyskała artykuły, z których zostało przygotowanych wiele dużych, kolorowych, a przede wszystkim, przydatnych dzieciom paczek, w których znalazła się cała gama artykułów szkolnych, od zeszytów, linijek, długopisów i kredek, aż po plastelinę, flamastry, bloki rysunkowe, a nawet zegarki.

– Wszystkich nas tego dnia nie opuszczała radość, a szerokie uśmiechy naszych podopiecznych tylko ją potęgowały. Ze względu na rozpoczynającą się czwartą falę pandemii Organizacja ,,Podaj Dziecku Pomocną Dłoń’’ zrezygnowała z hucznego przyjęcia, które miało towarzyszyć rozdaniu dzieciom ich upominków, rodziny, niestety, nie spotkały się razem, a dzieci pojawiały się w siedzibie Organizacji w określonych godzinach, co pozwoliło uniknąć dużego zbiorowiska ludzi – informują przedstawiciele Organizacji Podaj Dziecku Pomocną Dłoń.

Za pomoc w przygotowaniu upominków międzyrzecka organizacja charytatywna kieruje podziękowania Dariuszowi Rogacinowi, Przemysławowi Nowińskiemu i pozostałym sponsorom.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: