Wygraj z Podlasianinem i odśwież fryzurę na wiosnę!

Wygraj z Podlasianinem i odśwież fryzurę na wiosnę!

KONKURS Najwyższa pora zadbać o włosy na wiosnę. A najlepszy na to sposób to udać się do profesjonalnej fryzjerki, która doradzi i wykona na głowie wymarzoną koloryzację lub inny zabieg. Choć chwilowo zakłady fryzjerskie są zamknięte, nie zwalniamy tempa z naszym konkursem organizowanym wspólnie z salonem Dorota.

Warto zapamiętać to miejsce na mapie miasta i udać się tam, gdy tylko obecne obostrzenia zostaną zniesione. Salon fryzjerski Dorota, którego właścicielką jest Dorota Krzymowska, istnieje od 28 lat, z czego już 25 lat w obecnej lokalizacji, czyli przy ul. Piłsudskiego 12a. Czynny jest sześć dni w tygodniu, w godzinach od 8 do 19.

Z usług mogą korzystać panowie, jak i panie. W ofercie dla panów jest nie tylko strzyżenie włosów, ale także podcinanie brody i wąsów. Natomiast panie mogą skorzystać z takich usług jak: strzyżenie, farbowanie, dekoloryzacja, odżywianie włosów, regeneracja keratyną, botoks na włosy, diamentowa odbudowa włosów. W ofercie są także upięcia okolicznościowe.

Mocną stroną salonu jest doświadczona kadra, który uzupełniają młode adeptki fryzjerstwa. Pracują one na profesjonalnych kosmetykach Leyton House, Ducastel czy Keune. Nieustannie się szkolą, by świadczone usługi były na najwyższym poziomie. Dziewczyny są bardzo miłe i zawrze uśmiechnięte, służą poradą, chętnie podpowiadają, z jakiej usługi skorzystać, by pięknie wyglądać.

Wygraj lifting fryzury z „Podlasianinem” i salonem fryzjerskim Dorota!

Dla naszych czytelników mamy do wygrania 3 nagrody od salonu fryzjerskiego Dorota przy ul. Piłsudskiego 12a. Zwycięzca otrzyma voucher na dowolną usługę do wykorzystania po wcześniejszym umówieniu. Należy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego wiosną warto zadbać o włosy? Kartę konkursową wraz z pierwszym kuponem zamieściliśmy tydzień temu. Teraz trzeba wkleić tam kupon nr 2, a za tydzień kupon nr 3.

Po zebraniu trzech kuponów, skompletowaną kartę konkursową trzeba będzie dostarczyć do naszej redakcji – osobiście, pocztą (ul. Narutowicza 32/5, Biała Podlaska), bądź też mailem – po zeskanowaniu lub zrobieniu zdjęcia skompletowanej karty konkursowej. Na kupony czekać będziemy do poniedziałku 12 kwietnia do godz. 12. Laureatów ogłosimy na łamach tygodnika 13 kwietnia, a vouchery będą do odebrania w siedzibie naszej redakcji przy ul. Narutowicza 32 w Białej Podlaskiej.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy