Wygraj bilet na koncert Zagrobelnego

Wygraj bilet na koncert Zagrobelnego

BIAŁA PODLASKA Bialskie Centrum Kultury zaprasza na mikołajkowy koncert Łukasza Zagrobelnego. Odbędzie się on w niedzielę 5 grudnia o godz. 17 w sali widowiskowej przy ul. Brzeskiej 41.

Łukasz Zagrobelny to jeden z popularniejszych polskich wokalistów. Podbił listy przebojów swoim debiutanckim singlem „Nieprawda” w 2007 r. i od tamtej pory, na przestrzeni lat, wydał sporo radiowych hitów. Artysta znany jest z takich utworów jak: „Życie na czekanie”, „Nie kłam, że kochasz mnie”, „Ja tu zostaję”, „U mnie maj”, „Tylko z Tobą chcę być sobą” czy „Gdy jesteś tu”.

Bilety na koncert w cenie 90 zł można kupić w Punkcie Informacji Kulturalnej w BCK przy ul. Warszawskiej 11 oraz poprzez stronę internetową www.biletyna.pl. A dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs.

Do wygrania są 3 pojedyncze bilety. Należy dostarczyć do naszej redakcji kupon z odpowiedzią na pytanie: W duecie z jaką wokalistką Łukasz Zagrobelny wykonał utwór „Nie kłam, że kochasz mnie”? Z laureatami skontaktujemy się telefonicznie i zaprosimy po odbiór biletów.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy