Wybiła szybę, uszkodziła samochód i ścianę budynku

Wybiła szybę, uszkodziła samochód i ścianę budynku

BIAŁA PODLASKA 37-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej odpowiadać będzie za uszkodzenie drzwi oraz elewacji budynku usługowego przy ul. Narutowicza oraz karoserii samochodu.

Pod koniec listopada policjanci bialskiej komendy powiadomieni zostali o uszkodzeniu elewacji oraz szyby w drzwiach budynku usługowego. Do zdarzenia doszło przy ul. Narutowicza, a wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na kwotę 3,5 tysiąca złotych. Trwały poszukiwania sprawcy.  – Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu, realizując czynności w sprawie, ustalili personalia osoby podejrzanej o dokonanie tego czynu. Okazało się, że jest to 37-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Funkcjonariusze ustalili również, że nie jest to jedyny czyn na koncie kobiety. Podejrzana jest bowiem o zarysowanie karoserii osobowego fiata. Do tego zdarzenia doszło dwa dni po pierwszym zgłoszeniu. W tym wypadku straty wyniosły ponad 4 tysiące złotych.

37-latka zatrzymana została do wyjaśnienia. Kobieta usłyszała już zarzuty i przyznała się do winy. Nie wyjaśniła jednak motywów swojego działania.

O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy