Wpadł z narkotykami

Wpadł z narkotykami
fot. KMP w Białej Podlaskiej

Bialscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 34-latka. W jego miejscu zamieszkania ujawnili znaczne ilości amfetaminy i mefedronu. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 3 tysięcy porcji tych narkotyków. Dzisiaj bialski sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt. Za popełniony czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek kryminalni z bialskiej komendy weszli do jednego z domów na terenie gminy Biała Podlaska. Z ich informacji wynikało, że przebywa tam 34-letni mieszkaniec miasta, poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, który może posiadać znaczne ilości narkotyków. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. W trakcie wykonywanych czynności policjanci zabezpieczyli foliowy worek pełen okrągłych pakietów z białym proszkiem i kryształkami.

-Po przeprowadzeniu wstępnego badania  zabezpieczonej substancji funkcjonariusze potwierdzili, że jest to amfetamina i mefedron. Wystarczyłaby ona do sporządzenia ponad 3 tysięcy porcji dealerskich tych narkotyków. Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast 34-latek zatrzymany został do wyjaśnienia – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik KMP w Białej Podlaskiej.

Wczoraj (27 stycznia) Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: