WOŚP ze świetnym wynikiem, ale zbiórka trwa

WOŚP ze świetnym wynikiem, ale zbiórka trwa
fot. J. Dragan

BIAŁA PODLASKA Blisko 400 wolontariuszy wyruszyło na ulice miasta 30 stycznia podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udało się zebrać większą kwotę niż rok wcześniej i to jest świetna wiadomość!

To był gorący, obfitujący w moc dobra dzień. W gościnnych murach Urzędu Miasta wolontariusze i sztab zakończyli zbiórkę oraz liczenie pieniędzy w puszkach, w co zaangażowali się pracownicy Banku Spółdzielczego. Łącza kwota zebrana podczas ostatniego finału to nieco ponad 156 tys. zł.

To jednak nie koniec zbiórki, a kwota może się zmienić. Na Allegro.pl trwają bowiem jeszcze licytacje przeznaczonych na WOŚP fantów i atrakcji. To m.in. tort od Domisowych Słodkości (aktualna kwota to 885 zł), voucher na kolację w restauracji Diana (aktualna cena to 560 zł) i złoty obraz na płótnie (aktualna cena 305 zł). Zakończenie licytacji 14 lutego. Aby znaleźć wystawione na aukcje przedmioty, wystarczy wpisać na Allegro użytkownika WOSP_BP. Wśród licytowanych przedmiotów były także m.in. koszulka Roberta Lewandowskiego, którą osiągnęła ponad 6 tys. zł oraz dzień z prezydentem miasta.

Więcej w wydaniu papierowym „Podlasianina” z 8 lutego i na www.eprasa.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy