Włamują się do altanek

Włamują się do altanek

BIAŁA PODLASKA Bialska Komenda Miejska Policji przyjęła zawiadomienie o serii włamań do altanek ogrodowych na terenie bialskich ogródków działkowych przy ul. Al. Tysiąclecia. W większości przypadków z altanek niczego nie ukradziono. Pokrzywdzeni oszacowali poniesione straty na kwotę 200 złotych.

Wybił zęby na zabawie

ROKITNO Bijatyką zakończyła się zabawa taneczna w świetlicy wiejskiej, zorganizowana w świąteczny poniedziałek 2 kwietnia. Podczas wymiany zdań, nieznany sprawca uderzeniem z głowy trafił w twarz, mieszkańca gminy Terespol. Mężczyzna zakończył zabawę z wybitymi przednimi zębami.

Nabrała na kołyskę

Biała Podlaska Mieszkaniec Białej Podlaskiej został oszukany na aukcji internetowej. Osoba podająca się za mieszkankę Białegostoku wystawiła na sprzedaż na portalu internetowym OLX.pl kołyskę marki Shnuggle, za którą mężczyzna zapłacił 335 zł. Pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego towaru.

Wgniótł dach volvo

BIAŁA PODLASKA Policja poszukuje wandala, który spowodował wgniecenia w dachu samochodu osobowego marki volvo S60, zaparkowanego przy ul. Sapieżyńskiej. Szkody w wysokości 1.500 zł, poniósł właściciel auta z Białej Podlaskiej.

Łowił ryby w Bugu

NOWOSIÓŁKI Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Sławatycz 3 kwietnia zatrzymali 79-latka z gminy Sławatycze, który na starym dorzeczu Bugu, nie będąc uprawnionym do rybactwa, nielegalnie łowił ryby. Mężczyzna robił to przy użyciu sieci rybackich typu ,,drgawica”. Kłusownikowi udało się w ten sposób złowić jednego szczupaka. Jeszcze wczoraj 79-latek usłyszał zarzut, do popełnienia którego przyznał się i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem.

Pijany przekroczył granicę

KUKURYKI  gm. Terespol Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Terespolu zatrzymali do kontroli drogowej 52-letniego Rosjanina, który kierował samochodem ciężarowym daf. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało, że miał on ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: