Wjechał pod ciężarówkę. Kierowca trafił do szpitala

Wjechał pod ciężarówkę. Kierowca trafił do szpitala

BIAŁA PODLASKA Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątkowe popołudnie na skrzyżowaniu ulicy Sitnickiej z drogą krajową w Białej Podlaskiej. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierowca passata, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z tirem. W wyniku wypadku do szpitala trafiła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek po godzinie 13.00 na skrzyżowaniu ulicy Sitnickiej z „krajową dwójką” w Białej Podlaskiej. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen, 56-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa ciężarówce marki Man. Drugim pojazdem kierował 37-letni mieszkaniec Chełma – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w  Białej Podlaskiej.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca passata, który przewieziony został do szpitala. Od kierowcy samochodu osobowego pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w jego organizmie. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: