Wisznice: pracownicy zbadani, nie ma koronawirusa

Wisznice: pracownicy zbadani, nie ma koronawirusa

GMINA WISZNICE Wyniki przeprowadzonych w niedzielę testów w kierunku wykrycia wirusa SARS-CoV-2, u wszystkich pracowników Urzędu Gminy Wisznice oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wisznicach są negatywne, co oznacza brak zachorowania na COVID-19.

Przypomnijmy. 20 lipca wójt Piotr Dragan poinformował, że u jednego z pracowników GOPS został zdiagnozowany wirus COVID 19.

"Od dnia dzisiejszego do odwołanie jestem na kwarantannie. W chwili obecnej pracuję zdalnie z domu i jeśli ktokolwiek z mieszkańców Gminy Wisznice ma sprawę to proszę o kontakt telefoniczny. Przypomnę swój numer telefonu 502 628 719.
Urząd Gminy Wisznice pracuje w trybie awaryjnym- pracują osoby które w ostatnich 2 tygodniach przebywały na urlopach. Budynek urzędu gminy został zdezynfekowany oraz zjonizowany i przebywanie w nim jest bezpieczne. Osoby mające problemy niecierpiące zwłoki mogą wiec zgłosić się ze swoją sprawą do urzędu" - napisał 20 lipca wójt gminy Wisznice.

W ostatnim czasie w gminie wprowadzono też inne środki ostrożności. W miniony poniedziałek targowisko w Wisznicach funkcjonowało dla sprzedających i kupujących zgodnie z wymogami sanitarnymi. Kupujący powinni być zaopatrzeni w maseczkę (maseczki będą dostępne również na miejscu). Sprzedający natomiast musieli przebywać w maseczkach oraz rękawiczkach. Produkty podawali tylko sprzedający.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: