Wiktorio, gdzie jesteś?

Wiktorio, gdzie jesteś?
BIAŁA PODLASKA Trwają poszukiwania bialczanki Wiktorii Trociuk. Dziewczyna ma 17 lat i ostatni raz widziana była 25 stycznia. 
Ogłoszenie o poszukiwaniach dziewczyny zostało opublikowane na profilu facebookowym „Gdziekolwiek jesteś”, udostępniło informację już prawie 900 osób a w poszukiwania zaangażowało się sporo znajomych dziewczyny.
Ta 25 stycznia ostatni raz miała kontakt z rodziną. Czytamy, że ostatni kontakt telefoniczny – sms do cioci wysłała około północy. Od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi. Dlatego zrozpaczona rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach.
Wiktoria ma ok 160 cm wzrostu, włosy w kolorze ciemny blond, do ramion, niebieskie oczy i szczupłą budowę ciała. Nie wiadomo jak była ubrana w dniu zaginięcia.
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Wiktorii proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem policji w Białej Podlaskiej tel. 478141300 bądź najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: