Wciąż potrzebne pieniądze na rehabilitację

Wciąż potrzebne pieniądze na rehabilitację

Wciąż potrzebne wsparcie na rehabilitację

BIAŁA PODLASKA Jacek Skolimowski po udarze i niedowładzie kończyn dolnych potrzebuje pieniędzy na dalsze leczenie i rehabilitację. Każda złotówka jest na wagę złota, a pomóc można m.in. przekazując 1 procent podatku.

Przez wiele lat bialczanin był czynny zawodowo i prowadził aktywny tryb życia. Jednak cztery lata temu doznał urazu rdzenia kręgowego, co spowodowało trwały niedowład kończyn dolnych. Przeszedł operację kręgosłupa oraz nowotworu jelita grubego. Jest osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym i wciąż potrzebne są pieniądze na leczenie oraz specjalistyczną rehabilitację. Dzięki wpłatom znajomych i przyjaciół udało się zakupić niezwykle potrzebny na co dzień pionizator.

Każdy, kto ma ochotę pomóc, może to zrobić za pośrednictwem Fundacji Avalon. Wystarczy wybrać jedną z trzech form wsparcia. Pierwsza z nich to przekazanie 1 procenta podatku. W zeznaniu rocznym PIT wpisujemy numer KRS 0000270809 a w następnej pozycji "informacje uzupełniające": Skolimowski 7380. Można także przekazać dobrowolną kwotę jako darowiznę za pośrednictwem fundacji Avalon, ul. Domaniewska 50 A, 02-672 Warszawa, nr rachunku: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001, tytuł wpłaty: Skolimowski 7380.

Bialczanin dziękuje za dotychczasowe wsparcie. – Jestem bardzo wdzięczny. Wasza dobroć i pomoc jest nieoceniona. Choć choroba moja pogłębia się, walczę i nie poddaję się. Przy pomocy tego sprzętu próbuję stanąć na nogi. Moja choroba i rehabilitacja pochłania wiele kosztów. Dlatego zwracam się z prośbą o dalszą pomoc – apeluje.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy