W najnowszym numerze tygodnika [NR 28]

W najnowszym numerze tygodnika [NR 28]

Co znajdziecie w najnowszym wydaniu tygodnika?

- BIAŁA PODLASKA: Czytelnicy alarmują: Wycięto tyle drzew, a jezdnia węższa! Wokół remontu ul. Warszawskiej robi się coraz goręcej. Opozycja zarzuca, że przeprowadza się go dopiero pod koniec kadencji, a coraz więcej mieszkańców pyta za naszym pośrednictwem: dlaczego po remoncie będzie taka wąska?

- GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKA: W wypadku stracili córkę i zięcia. Rodzina czeka na wyrok W listopadzie miną dwa lata od wypadku w Kolonii-Rogoźnica, w którym zginęli córka i zięć Leopolda Mitury. Rodzinie zmarłego małżeństwa z Grabanowa zależy na wyjaśnieniu przyczyn tragedii. Akt oskarżenia trafił do sądu, jednak postępowanie się przedłuża. – Sprawa stanęła w miejscu. Rozprawy są odraczane, bo obrońcy przynoszą zwolnienia od biegłego sądowego – mówi Mitura. I zastanawia się, czy oskarżony o spowodowanie wypadku, który wciąż przebywa na wolności, kiedykolwiek poniesie konsekwencje.

- BIAŁA PODLASKA: Prokuratura umarza, karuzela się kręci Prokuratura Rejonowa umorzyła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez urzędników miasta Biała Podlaska poprzez odstąpienie od przeprowadzenia ważnej ekspertyzy środowiskowej, a także w sprawie poświadczenia nieprawdy w dzienniku budowy Galerii Karuzela przy ulicy Łomaskiej. Na to postanowienie wpłynęło jednak zażalenie do sądu.

- WYWIAD TYGODNIA: Nie żałuję, ale jestem rozczarowany Rozmowa z kandydatem na prezydenta miasta Biała Podlaska Michałem Litwiniukiem, o okolicznościach dymisji i czterech latach współrządzenia miastem.

- WYBORCZYM TROPEM czyli Spór o plan lekcji - PiS przedstawiło kandydatów - Broniewicz kandydatem na prezydenta - Czapski z listy Kukiza - Ksiądz wyprasza wiceburmistrza ze spotkania

- WSPOMNIENIE: Odszedł wspaniały człowiek i lekarz Wspominamy Stanisława Czopa, doktora nauk medycznych, wieloletniego dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białej Podlaskiej i ordynatora oddziału laryngologii, który zmarł 10 września w wieku 84 lat.

- HISTORIA: Nauczyciele i uczniowie "Kraszaka" ofiarami zbrodni katyńskiej

- REPORTAŻ: Wspomnień czar na zjeździe dwóch bialskich szkół Miniony weekend upłynął dawnym uczniom I LO im. J.I. Kraszewskiego i II LO im. E. Plater na wspominaniu szkolnych lat, pierwszych miłości i wagarów.

Oprócz tego spora dawka najważniejszych wiadomości sportowych, zapowiedzi imprez i ogłoszenia!

Zachęcamy do czytania! Najnowszy numer znajdziecie również na eprasa.pl [kliknij tutaj]

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: