W jednym biurze europoseł, wicepremier, poseł i senator

W jednym biurze europoseł, wicepremier, poseł i senator

BIAŁA PODLASKA W jednym biurze przy ul. Francuskiej swoich wyborców przyjmować będzie kilku polityków z PiS-u. To m.in. europoseł Beata Mazurek i wicepremier Jacek Sasin, którzy startowali z okręgów wyborczych nr 7 i 8.

– Biała Podlaska zyskała, bo było tu biuro senatorskie, a teraz jest dwóch posłów i eurodeputowana. To dowód na to, że Prawo i Sprawiedliwość jest mocne i będziemy realizować hasło o wspólnocie z mieszkańcami. Chcemy, aby było to miejsce, do którego można przyjść, przekazać swoje przemyślenia i oczekiwania. Będziemy się w te głosy wsłuchiwać, postaramy się tu bywać – powiedział poseł Sasin podczas otwarcia biura w piątek 31 stycznia.

Poseł Dariusz Stefaniuk zapowiedział, że mieszkańców regionu przyjmuje w poniedziałki. Sasin nie był w stanie sprecyzować, kiedy będzie Białą odwiedzał, ze względu na swoje liczne obowiązki w Warszawie. Podobnie jak europoseł Beata Mazurek, która przyznała, że najczęściej od poniedziałku do piątku przebywa w Brukseli. Na miejscu będzie za to dyrektor biura Kamil Paszkowski, który poprowadził piątkowe spotkanie, witając na nim także duchownych.

Więcej w papierowym wydaniu "Podlasianina" i na www.eprasa.pl

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy