Uwaga na utrudnienia na Akademickiej

Uwaga na utrudnienia na Akademickiej
fot. Justyna Dragan

BIAŁA PODLASKA Mieszkańcy poruszający się ul. Akademicką powinni od poniedziałku wybierać inną trasę. Do 28 lipca wykonywana będzie tam warstwa ścieralna asfaltu.

Remont obejmie odcinek ul. Akademickiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Artyleryjską do skrzyżowania z ul. Kopernika. Od 13 do 28 lipca ul. Akademicka zostanie całkowicie wyłączona z ruchu.

– Będą również utrudnienia na skrzyżowaniu z ulicą Artyleryjską związane z ograniczeniem prędkości i czasowym zwężeniem pasa ruchu. Będą wykonywane tam takie roboty jak: frezowanie nawierzchni, oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową nawierzchni drogowych, wykonanie warstwy wyrównawczej i ścieralnej, regulacja pionowa kratek wpustów ulicznych, włazów studni kanalizacji deszczowej i sanitarnej, zaworów wodociągowych – zapowiada Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik Urzędu Miasta.

Na czas wykonywanych prac zaplanowany został objazd, który będzie odbywał się ulicami Artyleryjską, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Glinki, Sworską, Jana Kochanowskiego oraz ulicami Artyleryjską, Warszawską, Kopernika, 34. Pułku Piechoty, Pokoju, Targową.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy