Urzędnicy zaśpiewali, by pomóc dzieciom

Urzędnicy zaśpiewali, by pomóc dzieciom

MIĘDZYRZEC PODLASKI Pracownicy międzyrzeckiego Urzędu Miasta śpiewająco wsparli akcję zbiorki pieniędzy na leczenie zmagających się z poważnymi schorzeniami małych mieszkańców miasta. Podczas Przeglądu Kolędniczego, który Miejski Ośrodek Kultury zorganizował online, wykonali utwór „Zaśnieżone miasta” z repertuaru Sound’n’Grace. 

Tegorocznemu Przeglądu Kolędniczemu, który z powodu epidemii odbył się 17 stycznia w wersji online, towarzyszyła zbiórka pieniędzy na podopiecznych Fundacji Serce dla Maluszka: Frania Wieczorka z Międzyrzeca i Michałka Domańskiego z Aleksandrówki.

– Chcieliśmy przełamać stereotyp urzędnika i pokazać, że za cyframi i stertą papierów kryją się zwyczajni ludzie, a przy okazji zrobić coś dobrego. Dlatego zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy na leczenie fantastycznych dzieciaków i zachęcamy innych, aby zrobili to samo – mówi Paweł Łysańczuk, zastępca burmistrza Międzyrzeca Podlaskiego.

Występ można zobaczyć na kanale YouTube. Urzędnicy z Międzyrzeca Podlaskiego zachęcają do wsparcia dzieci. Informacje o ich chorobach i potrzebach dostępne są na stronie fundacji Serce dla Maluszka.

Piosenkę nagrano w sali widowiskowej kina Sława. Był to ostatni występ na tej scenie przed remontem sali. W tym tygodniu do budynku weszli pracownicy firmy, która zajmie się przebudową starej sali kinowej.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy