Ukradli towar z marketu

Ukradli towar z marketu

BIAŁA PODLASKA Policjanci zatrzymali trzech Białorusinów podejrzanych o kradzież w jednym z marketów. By wynieść skradziony towar, jeden ze sprawców wypchnął koszyk z produktami przez drzwi przeznaczone dla klientów wchodzących do sklepu.

Mężczyzna pozostał w sklepie i aby uniknąć odpowiedzialności, podszedł do kasy i zapłacił za drobne zakupy. Wówczas ujęty został przez pracownika ochrony, który zauważył całe zdarzenie na sklepowym monitoringu. Okazało się, że jest to 26-letni obywatel Białorusi.

Funkcjonariusze wykonujący czynności w sprawie, w rejonie drogi krajowej zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o udział w zdarzeniu. W plecaku jednego z nich ujawnili towar pochodzący z kradzieży.  Produkty wróciły do sklepu natomiast mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Funkcjonariusze ustalili, że są to również obywatele Białorusi w wieku 18-25 lat.

Usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: