Turniej Przedszkolaka promuje aktywność

Turniej Przedszkolaka promuje aktywność

Turniej Przedszkolaka promuje aktywność

BIAŁA PODLASKA Szkoła Podstawowa nr 1 to115 lat tradycji. Położona jest w  centrum  Białej Podlaskiej przy ulicy Narutowicza 41.  Należy do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Białej Podlaskiej. W skład zespołu wchodzi szkoła podstawowa i liceum. Jeszcze w lutym odbędzie się dzień otwarty, więc każdy może poznać jak ciekawe jest to miejsce.

 

Każdego, kto chciałby poznać bliżej szkołę, dyrekcja i kadra kieruje zaproszenie na „Dzień Otwarty”, który odbędzie się 27 lutego o godz. 16.

Atutów szkoły jest sporo. Lokalizacja w centrum umożliwia bardzo dobry dojazd do szkoły środkami komunikacji miejskiej z każdego punktu miasta. Mocną stroną jest także wykwalifikowana i kreatywna kadra pedagogiczna. 

Szkoła posiada oddzielny budynek dla klas 0-3, świetlicę, nowoczesną bibliotekę, duży plac zabaw z siłownią, orliki, zielone boiska i halę sportową. Lekcje odbywają się w systemie jednozmianowym w dobrze wyposażonych klasopracowniach.

W Jedynce panuje rodzinna atmosfera.  Zwraca się tu szczególną uwagę na indywidualizację procesu nauczania i wychowania uczniów. Stwarzając im warunki do wszechstronnego rozwoju, oferujemy zajęcia pozalekcyjne: sportowe,  rozwijające zainteresowania i uzdolnienia oraz specjalistyczne (terapeutyczne, logopedyczne, basen).

Do tego bezpieczeństwo i zdrowie uczniów, stała opiekę pielęgniarki szkolnej i specjalistów oraz obiady z własnej kuchni. W jedynce realizowane są programy profilaktyczne i prozdrowotne.

Kadra ponadto troszczy się o aktywność fizyczną uczniów i promuje aktywny wypoczynek. Z tego względu do tradycji szkoły wprowadzono coroczny „Turniej Przedszkolaka”.

W tym roku odbędzie  już „ IV Wiosenny Turniej Przedszkolaka”, na który zaproszone są sześciolatki ze wszystkich przedszkoli wraz z ich wychowawcami. Spotykamy się już 18 lutego o godz. 10.00.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy