Trzaskowski w Białej Podlaskiej i Międzyrzecu

Trzaskowski w Białej Podlaskiej i Międzyrzecu
fot. archiwum

REGION U schyłku kampanii wyborczej, we wtorek 23 czerwca, Białą Podlaską odwiedzi kandydat na prezydenta RP Rafał Trzaskowski. Okazją do spotkania będzie odsłonięcie serca WOŚP i nadanie nazwy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rondu u zbiegu ulic Koncertowej i Witoroskiej w Białej Podlaskiej.

Otwarcie ronda miało miejsce pod koniec ubiegłego roku. Inwestycję tę wykonano w ramach budowy ul. Koncertowej, dodatkowe przeprojektowanie pozwoliło na wybudowanie ronda i usprawnienie ruchu w tym miejscu. Rozwiązanie to okazało się zbawienne dla kierowców przemieszczających się w tej części miasta.

Nadanie nazwy rondu im. WOŚP zaplanowane jest na 23 czerwca na godz. 10.30 – oczywiście w okolicy ronda. W uroczystości wezmą udział m.in. Rafał Trzaskowski, prezydent miasta stołecznego Warszawy, oraz Riad Haidar, szef bialskiego sztabu WOŚP, poseł na Sejm RP. Potem, o godz. 10.50, odbędzie się otwarte spotkanie z mieszkańcami na pobliskim placu Trzech Krzyży.

Tego samego dnia, tj. 23 czerwca, Trzaskowski odwiedzi też Międzyrzec Podlaski. O godz. 9 spotka się z mieszkańcami na placu Jana Pawła II.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy