Tancerze powalczą o puchar starosty

Tancerze powalczą o puchar starosty

W ubiegłym roku Puchar Starosty Bialskiego zdobyła grupa Flesz Super Mini

TERESPOL Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu zaprasza do udziału w XV Otwartym Przeglądzie Zespołów Tanecznych "Love to Dance" o Puchar Starosty.

To jedna z największych imprez tanecznych w regionie. Odbędzie się 27 października w hali sportowej przy Miejskim Ośrodku Kultury. Otwarta formuła konkursu umożliwia zaprezentowanie swoich umiejętności uczestnikom z całej Polski. Rywalizacja taneczna będzie przeprowadzana i oceniana w kilku kategoriach podzielonych na grupy wiekowe: show dance, hip-hop oraz kategoria 31+.

Ideą wydarzenia jest popularyzowanie zespołowych form tańca, a także możliwość wymiany doświadczeń i pomysłów. Impreza jest doskonałą okazją do konfrontacji dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych. Pozwala rozwijać zdolności i talenty estradowe. Piękne stroje, oryginalne scenografie i dynamiczne występy sprawiają, że przegląd staje się niezapomnianym widowiskiem.

Zgłoszenia można przesyłać do 19 października. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne oraz puchary. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie mokterespol.com.

Organizatorzy zapraszają również do udziału w poprzedzających konkurs warsztatach tanecznych, które poprowadzą znani w kraju instruktorzy. Koszt wynosi 20 zł od osoby.

(sb)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: