Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2021

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2021
fot. nadesłane

REGION  Urząd Statystyczny w Lublinie kolejny raz został Partnerem już 14. edycji Światowego Tygodnia  Przedsiębiorczości, która tym razem odbywa się pod hasłem Biznes jutra. To ponad 170 krajów  z tysiącami bezpłatnych szkoleń, wykładów i debat. To ponad 1000 wydarzeń na terenie Polski,  zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach.

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości promuje  świadomy rozwój i aktywną postawę wobec życia i podejmowania biznesowych inicjatyw. Uczestnicząc w tym roku w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości Urząd Statystyczny w Lublinie  chce przybliżyć swoim odbiorcom zasoby informacyjne statystyki publicznej, które mogą być pomocne w rozpoczęciu lub prowadzeniu Biznesu jutra.

Dla zainteresowanych tematem przedsiębiorczości instytucja przygotowała ciekawą prezentację na temat Przedsiębiorczości w województwie lubelskim. Jak zawsze dla  interesantów przez cały tydzień pracownicy Wydziału Organizacji i Rejestrów  będą udzielali pomocy i informacji związanych z zarejestrowaniem działalności gospodarczej  w rejestrze REGON, pod numerem telefonu 81 533 29 13.


Pracownicy Lubelskiego Ośrodka Badań Regionalnych cały tydzień będą udzielali pomocy z zakresu
standardowych klasyfikacji i nomenklatur (PKD, PKWiU, PKOB, KŚT, CN), pod numerem telefonu
81 465 20 43.


Więcej informacji na stronie:
lublin.stat.gov.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: