Steczkowska zaśpiewa kolędy w kościele WNMP

Steczkowska zaśpiewa kolędy w kościele WNMP

BIAŁA PODLASKA W najbliższą środę 8 stycznia w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny przy ul. Długiej będzie można posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu Magdy Steczkowskiej. Przy akompaniamencie towarzyszącego jej muzyka stworzy niezapomnianą, świąteczną atmosferę, zapraszając słuchaczy do wspólnego śpiewania.

Tym wyjątkowym wydarzeniem muzycznym ks. dziekan Andrzej Biernat dotrzyma danego rok temu słowa, gdy w jego świątyni z programem wokalno-instrumentalnym „Święta Noc” wystąpił słynny Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny. Zapowiedział wówczas, że koncert tego typu jest pierwszym, ale nie ostatnim. Tym razem zaprosił do Białej Podlaskiej Magdę Steczkowską, wokalistkę, chórzystkę, altowiolistkę, która swego czasu była menedżerką siostry Justyny Steczkowskiej. Na polskiej scenie muzycznej zadebiutowała w 2001 roku, a jako muzyk sesyjny ma na swoim koncie ponad 50 płyt.

Koncert, w którym zapewne nie zabraknie też utworów autorskich, łączących tradycyjną magię bożonarodzeniowych świąt ze współczesnym wykonaniem, rozpocznie się o godz. 19. Wstęp bezpłatny.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy