Starosta i burmistrz zaśpiewają kolędy, by wesprzeć chorą Zuzię

Starosta i burmistrz zaśpiewają kolędy, by wesprzeć chorą Zuzię

MIĘDZYRZEC PODLASKI W te święta cały Międzyrzec śpiewa razem – pod takim hasłem 28 grudnia o godz. 18 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury odbędzie się świąteczny koncert. Co ciekawe, na scenie zaprezentują się samorządowcy, dyrektorzy szkół, miejskich instytucji, a także osoby związane z kulturą.

W trakcie koncertu usłyszeć będzie można kolędy w wykonaniu: Pawła Łysańczuka, zastępcy burmistrza Międzyrzeca Podlaskiego, starosty bialskiego Mariusza Filipiuka, wicestarosty Janusza Skólimowskiego, czy też Stanisława Żmijana. Zaśpiewają także dyrektorzy międzyrzeckich szkół: Iwona Orkisiewicz, Grzegorz Kowalczyk z nauczycielami z ZPO nr 2, Jolanta Wolanin z zespołem z SP nr 3, Jolanta Modrzewska z kadrą pedagogiczną SOSW oraz seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na scenie nie zabraknie również młodych talentów – wystąpią: Marta Tchórzewska, Eryk Waszczuk, Weronika Myszka, Dominika i Wiktoria Bułhak oraz Młodzieżowy Chór Miasta.

Wydarzeniu przyświeca charytatywny cel. Podczas koncertu prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie Zuzi Witek, międzyrzeczanki cierpiącej na niezwykle rzadką chorobę trisomię mozaikową chromosomu 9. Warto się więc wybrać do MOK-u i wesprzeć chorą dziewczynkę.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy