Spotkanie z magią i przygodą

Spotkanie z magią i przygodą
fot. nadesłane

ATRAKCJE  Nadchodzący weekend 31 lipca – 1 sierpnia w Magicznych Ogrodach koło Janowca, do których co dwa tygodnie można na łamach tygodnika „Podlasianin” wygrać dwa bezpłatne zaproszenia dla 4 osób, to ogniste atrakcje! W pokazie fireshow wystąpią ogniomistrzowie biegle władający płonącymi wachlarzami i kijami, którzy specjalnie dla was wyczarują kolorowy ogień. Tańcząc z żywiołem artyści przeniosą nas w świat kuglarskich popisów, ukażą piękno ognia, światła i ruchu.

 

O gorącą atmosferę zadbają również nasze ulubione roztańczone włochacze Mordole, które zaproszą wszystkich do wspólnej zabawy, której zwieńczeniem będzie mordolowa zumba. Wszystkiemu wtórować będzie smoczy bęben rozgrzany do czerwoności przez krasnoludzkich bębniarzy (Dziedziniec, godz. 13:30 i 16:00).

Na Scenie w Drzewach o godz. 13:00 i 15:00 do wspólnej przygody z magią zaprosi was Czarodziej Krzywa Nóżka. Podczas występu sami będziecie mogli zdecydować czy magia to, czy może iluzja? Będzie można podziwiać również spektakularną żonglerkę z nożami, triki karciane, znikające przedmioty, czy też stawianie baniek na głowie.

W cieniu Bulwiakowej Kolejki, na scenie w Kwiatowej Dolinie, bulwiak Fred zaprosi was w świat baśniowych zagadek (godz. 12:00 i 14:00). Dodatkowo o każdej równej godzinie na Dziedzińcu weź udział w tańcu radości z mieszkańcami Magicznych Ogrodów.
Więcej informacji na www.magiczneogrody.com, www.facebook.com/magiczneogrodyjanowiec oraz instagram.com/magiczne_ogrody.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy