Spotkanie profilaktyczno-integracyjne dla seniorów

Spotkanie profilaktyczno-integracyjne dla seniorów
fot. J. Dragan

BIAŁA PODLASKA Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Białej Podlaskiej organizuje imprezę regionalną „Wierzę we wszystko co piękne”. Spotkanie rozpocznie się 29 czerwca o godz. 13 w sali widowiskowo-konferencyjnej przy ul. Brzeskiej 41.

W programie: informacje o programie profilaktyczno-zdrowotnym, prelekcja „Jak dobrze żyć z reumatyczną chorobą przewlekłą”, czyli jak spowolnić jej rozwój o czym opowie dr. Ewa Czeczelewska, rzecznik praw pacjenta Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej i Maria Skonieczna, przewodnicząca bialskiego oddziału PZER.

Będzie też prezentacja drobnego sprzętu rehabilitacyjnego pomocnego do ćwiczeń w domowych warunkach i program poetycko-muzyczny „Wierzę we wszystko co piękne i święte”. Wystąpią seniorzy grupy poetyckiej Marzenie i wokalnej klubu Czas (reżyseria Anna Tonkiel i Jarosław Bijata). Oprawę muzyczną zapewni Krzysztof Giez. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje w siedzibie związku (ul. Brzeska 41), gdzie również prowadzone są zapisy poniedziałki i czwartki w godzinach 10-14. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: