Spotkanie miłośników klasycznych aut

Spotkanie miłośników klasycznych aut
fot. organizatorzy
BIAŁA PODLASKA Klasyczne Piątki – spotkania społeczności Bialskich Klasyków Nocą, cieszą się dużym zainteresowaniem od lat niezależnie od tego czy są organizowane czy też spontaniczne. Na koniec wakacji dla fanów motoryzacji przygotowano więc niespodziankę.
Organizatorzy zapraszają właścicieli i miłośników starszych samochodów na spotkanie z klasyczną motoryzacją. Odbędzie się ono w piątek 27 sierpnia w godzinach 18-21. W tym czasie będzie można obejrzeć wystawione samochody, zrobić zdjęcia i porozmawiać z właścicielami oraz nacieszyć oko autami z przeszłości. Uczestnicy i ich auta mogą liczyć na przygodę z obiektywem, podczas której fotografowie podkręcą piękno i klasę aut. Nowością będzie konkurs, który wytypuje 10(20) pojazdów, dla których przewidujemy niespodziankę.
Wybrane auta będą uczestniczyć w konkursie internetowym na „Klasyka Roku”.
Super bonusem będą przedmioty codziennego użytku z „tamtych lat”, dzięki którym możliwa będzie sentymentalna podróż w przeszłość. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Poniżej przedstawiamy plan imprezy.
18:00 – zbiórka – parking pod Skalą
19:00 – Konkurs Top 10(20)
19.30 – wyjazd na Paradę ulicami miasta – wyznaczoną trasą
20.00-21.00 – Klasyki u Radziwiłłów (niespodzianka) – szczegóły podczas imprezy
20.00 zakończenie parady, powrót na parking
20-22 prezentacja aut w nocnym oświetleniu, spotkania z miłośnikami klasycznej motoryzacji i ich pojazdami – parking pod Skalą.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: