Śmiertelny wypadek na Targowej. Zginął rowerzysta

Śmiertelny wypadek na Targowej. Zginął rowerzysta

MIĘDZYRZEC  PODLASKI Zmarł 73-letni rowerzysta, który w wigilijny poranek został potrącony przez samochód osobowy w Międzyrzecu Podlaskim.

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 9.00 na ul. Targowej w Międzyrzecu Podlaskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, kierująca samochodem marki Peugeot, 44-letnia mieszkanka gminy Międzyrzec Podlaski, nie zastosowała się do znaku stop. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa rowerzyście. W wyniku tego cyklista uderzył w bok pojazdu. Do zdarzenia doszło w strefie zamieszkania. W chwili zdarzenia kierująca pojazdem była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Rowerem kierował 73-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła mężczyznę do bialskiego szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 73-latek zmarł. Policjanci międzyrzeckiego komisariatu pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają przyczyny tego tragicznego wypadku.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: