Rozpędzony motocykl uderzył w seata

Rozpędzony motocykl uderzył w seata

BIAŁA PODLASKA Policjanci bialskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w porze wieczorowej na ulicy Zamkowej. Z ustaleń wynika, że 27-letni motocyklista nie zachował bezpiecznej odległości między poprzedzającym pojazdem i uderzył w seata, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych przepuszczając przechodzących przez jednię.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 19 na ulicy Zamkowej. Policjanci ustalili, że kierująca seatem 33-letnia mieszkanka gm. Łosice zatrzymała się przed oznakowanym przejściem dla pieszych, celem przepuszczenia „niechronionego” uczestnika ruchu drogowego.

W tym czasie poruszający się w tym samym kierunku ruchu, kierujący motocyklem honda 27-letni mieszkaniec gm. Łomazy nie zachował bezpiecznej odległości między poprzedzającym pojazdem i gwałtownie zahamował i spadł na jezdnię, a rozpędzony motocykl uderzył w seata.

Kierujący z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Uczestnicy w czasie zdarzenia byli trzeźwi.Funkcjonariusze ustalają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: